April 24 2014 15:41:06
Prisijungę vartotojai
· Prisijungę svečiai: 1

· Prisijungę nariai: 0

· Iš viso narių: 124
· Naujausias narys: elektrosmiec
Sveiki
Sveiki atvykę į "Fronto" partijos svetainę
Dėl dalies pajamų mokesčio skyrimo Socialistiniam Liaudies Frontui
Gerbiami SLF nariai ir rėmėjai,

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 34 straipsnio papildymo ir pakeitimo įstatymu Nr.XI-1778 nustatyta Lietuvos gyventojo teisė 1 procento išskaičiuota pajamų mokesčio dalimi paremti pasirinktą politinę partiją.

Užpildytas formas į vietinę Mokesčių inspekciją reikia pristatyti asmeniškai.

Siunčiant paštu - į vieną voką įdėti tik vieną formą.

Tie, kurie naudojasi elektronine bankininkyste, prašymą gali teikti internetu.

Iškilus neaiškumams, skambinkite į SLF būstinę. Tel: mob. 867439861 arba (85) 2431070

Prašome platinti nurodytą formą su partijos ir VŠĮ “Mūsų atrama” rekvizitais ir tuo pačiu kaupti SLF lėšas.

Užpildyta forma turi būti pateikta Mokesčių inspekcijai iki 2014 m. gegužės 1 dienos.

Algirdas Paleckis. Cenzūra grįžta
Cenzūra.

Šitas reiškinys plečiasi. Jeigu anksčiau negalėjai reikšti kitokios nuomonės apie kai kuriuos istorijos įvykius, tai dabar jau negalėsi ir kai kurių televizijų žiūrėti. Apribojo kabelines televizijas, nors vartotojai už tai jau yra sumokėję didelius abonentinius mokesčius.

Žmogaus teisių pažeidimas akivaizdus, bet mūsų valdžiai tai nerūpi. Toliau norima apriboti ir satelitines televizijas. Pagal tokią logiką kitas žingsnis bus riboti interneto laisvę. Minties laisvė jau ribota.

Dar kitas žingsnis - riboti konkrečių, "neteisingų" žmonių laisvę. Kaip matome, palaipsniui slystame į smetoninius laikus, kai tautos vadas ir jo partija turėjo tiesos monopolį.
Per plauką nuo Europos parlamento rinkimų atsidūręs A. Paleckis: mums pritrūko patirties
Įdomieji skaičiai ir skaičiukai. Ketvirtadienis buvo paskutinė diena, kada rinkimų į Europos parlamentą kampanijos dalyviai turėjo pristatyti juos palaikančiųjų piliečių parašus. Atrodo, ne tiek ir daug tų parašų reikėjo surinkti: partija žmonių pasitikėjimą privalėjo įrodyti 10 tūkst. („būsimieji prezidentai“ turėjo surinkti 20 tūkst. parašų, - red. past.) rinkėjų parašų.

Tačiau netgi toks skaičius kai kurioms politinėms jėgoms tapo mirtina riba. Šios ribos neperžengė B visuomeninis rinkimų komitetas, „Drąsos kelias“ bei Socialistinis liaudies frontas (SLF)”. Jeigu pirmiems dviems buvo toli gražu iki 10 tūkst. parašų ribos, tai SLF pritrūko visai nedaug. Elektroniniu būdu partija surinko vos 172 parašus, tačiau parašų rinkimo lapuose turėjo daugiau negu 8 tūkst. rinkėjų parašų.
Algirdas Paleckis. Palydint Krymą
Kryme referendumas vyko esant Rusijos kariams (beje, jie ten - jau porą šimtų metų), o labai laisvi rinkimai NATO okupuotame Irake ir Afganistane vyksta ten esant NATO okupacinei kariuomenei, kuri įžengė ten atviros agresijos būdu.

Ir nieko... Laisvi rinkimai laisvoje Vokietijoje irgi vyksta jau septyniasdešimt metų ten esant JAV kariuomenės daliniams. Pasiliko po karo, ir tiek. Kaip ir laisvoje Japonijoje. Irgi po karo. (Ir po dviejų atominių bombų. Ant civilių gyventojų galvų. Bet bombos buvo demokratinės, todėl mūsų demokratai jų neprisimena.)

Ukrainos Radoje deputatai balsuoja irgi už langų stovint kariams iš "Dešiniojo sektoriaus".
Raisos Juknevičinos laiškas Vladimirui Vladimirovičiui
2014 m. balandžio 1 d. Jaunųjų Socialistų Lyga interneto platybėse aptiko Raisos Juknevičinos laišką Vladimirui Vladimirovičiui, kuris mūsų visai nenustebino. Štai jis:

"Gerbiamas Vladimirai Vladimirovičiau,

Esu Raisa Juknevičina, ex-komjaunuolė, pediatrė. Po Krymo grįžimo Tėvynėn jaučiu, kad ir aš ten galiu netrukus sugrįžti. Bet padaryti tai noriu apvalyta sąžine.

Pavka Korčiaginas sakė - gyvenimą nugyventi turi taip, kad nebūtų kankinamai skaudu dėl beprasmiai praleistų metų. Jaučiu kankinamą skausmą dešiniajame smegenų pusrutulyje.

Kreipiausi pas sveikatos ministrą Andriukaitį, bet jis gydo tik socdemų kairiuosius pusrutulius. Tada kreipiausi į JAV gydytojus. Bet jie nežinojo, kas yra smegenų pusrutuliai. Susimildamas, Vladimirai Vladimirovičiau, išrašykite man ta proga "putiovkę" į sanatoriją Kryme.
Socialistinio Liaudies Fronto programa ir kandidatai į Europos parlamentą
Lietuva jau dešimt metų yra Europos Sąjungos narė. Tačiau gyvenimas pagerėjo tik valdžiai ir turtingiems. Kodėl nepradėjome gyventi "kaip Švedijoje"? Nes Europos Sąjunga - tai didžiulė kapitalistinė rinka. Kas joje seniau veikia, tas ir gyvena geriau. Neretai - kitų sąskaita. Tai Vokietija, Prancūzija, Olandija, Švedija, dar kelios šalys. O najos narės, kaip Lietuva, pavėlavo. Dabar Europos rinka jau perpildyta, o jos valstybės - prasiskolinusios. Europos šalys neturi didelių gamtinių resursų. Visa tai privedė prie dabartinės krizės. Kapitalistinės krizės metu turtingieji toliau lobsta, neturtingieji toliau skursta. Didėja turtiniai skirtumai tarp ES centro ir pakraščių. Samdomiems darbuotojams karpomos algos, pensininkams - pensijos, smulkiuosius verslininkus ir ūkininkus praryja stambieji. Tai vyksta nuo Graikijos iki Lietuvos.
Svarbu: parašų rinkimui įpusėjus
Gerbiami partijos nariai ir rėmėjai,

Įpusėjus parašų rinkimui, preliminariais paskaičiavimais esame surinkę 5 000 parašų.

Primename, kad reikia 10 000 parašų, o realiai - šiek tiek daugiau, nes neišvengsime klaidingai užpildytų eilučių.

Dėkojame visiems, kas aktyviai renka.

Ir dar kartą kviečiame neatsipalaiduoti ir išnaudoti visus Jūsų turimus kontaktų rezervus - draugus, gimines ir taip toliau.

Taip pat dėkojame tiems, kas renka parašus viešose vietose.

Tuos, kuriems trūksta lapų, kviečiame darbo dienomis užeiti į būstinę Vilniuje Kaštonų g. 4 nuo 11:00 iki 19:00.

Labai svarbu į parašų rinkimą įtraukti kuo daugiau žmonių - tik tai gali duoti rezultatą.
Juozas Arbačiauskas. Ar rinkimai tik vaidinami?
Kodėl socdemai santykiauja su konservatoriais? Seniai žinoma, kad konservatoriai yra vertelgų gynėjai, bet socialdemokratai visame pasaulyje gina darbo žmogų ir kovoja už jų interesus. Kas atsitiko su LSDP kad ji koketuoja su konservatoriais ir išduoda tarptautines socialdemokratines idėjas. Ir visiškai nebijo, kad rinkimuose darbo liaudis išmes ją į istorijos šiukšlyną, o darbo žmonių
jėga rinkimuose neabejotina. Aiškiai matosi, kad šioms dviem partijom rinkimai, liaudiškai sakant, „dzin''. Vadinasi, jie jau iš anksto žino, kad bus išrinkti.4 m. valdo vieni, po 4m.vėl sugrįžta tie patys, ir taip jau 24 m. labai gerai sugyvena. VRK irgi tiek pat metų, tas pats veidas. Galima manyti, kad konservatoriai, socdemai ir VRK veikia kartu.
Giedrius Grabauskas. Oligarchinė nacistinė ,,revoliucija” skaldo Ukrainą
Daugelio Lietuvos žmonių dėmesys nuo šių metų pradžios nukreiptas į Ukrainą. Nuo vasario 18 dienos, kai šioje šalyje prasidėjo itin dramatiški įvykiai, šis dėmesys dar labiau sustiprėjo. Vasario 18-22 dienomis per neonacistinių jėgų vykdytą ginkluotą perversmą daug žmonių žuvo, sudeginta ir nuniokota daugybė pastatų. Smurtas tęsiasi ir toliau. Gindamiesi nuo tokių grėsmių, Krymo valdžios struktūros ir vietiniai savigynos būriai nuo vasario pabaigos perėmė faktinę Krymo Respublikos kontrolę. Nuo vasario pabaigos dramatiški įvykiai prasidėjo ir įvairiuose Rytų Ukrainos vietose-vyko stambūs susirėmimai tarp neonacistų ir vietinių patriotinių organizacijų, nacistai vykdė nužudymus, padegimus, plėšimus. Laikinosios Ukrainos vyriausybės atsiusti saugumiečiai pradėjo areštuoti Rytų Ukrainos kraštų valdžios atstovus dėl tariamo separatizmo organizavimo.
Dėl keistų klaidų portale lrytas.lt
SLF pirmininko Algirdo Paleckio pareiškimas

Portalas lrytas.lt rašo, kad aš daviau išsamų interviu sausio 13-osios tema Rusijos NTV vakarykštei laidai ir esą "kažką šmeižiau".

Portalas nutyli, kad šis mano interviu darytas prieš apytikriai du metus. Šiuo metu išsamiau nekomentuoju sausio 13-osios temos dėl paprastos priežasties - Lietuvoje nėra žodžio laisvės ir už kelis žodžius žmogus gali gauti didžiulę baudą ar būti patupdytas kalėjiman.

Kas galėtų paneigti, kad portalas lrytas.lt neprovokuoja naujo teismo prieš mane ir mūsų partiją kaip tik tuo metu, kai mes dalyvaujame Europos Parlamento rinkimuose?
Garliavoje įvyko A. Boso knygos pristatymas
Vasario 28 dieną Garliavoje įvyko literato, asociacijos ,,Lietuva be nacizmo” nario Aleksandro Boso poezijos knygos ,,Iš ten sugrįžtantiems” pristatymas. Į šį renginį, kuriame pristatyta pagrinde Holokaustui skirta poezijos knyga, susirinko virš šimto žmonių - tai vietos bendruomenės atstovai, įvairių visuomeninių organizacijų nariai, literatai, žmogaus teisių gynėjai, žurnalistai.

Renginį vedė Raudondvario kultūros namų vadovė V. Visockienė, pasisakė prie šios knygos rengimo aktyviai prisidėję dailininkas V. Beresniovas ir Seimo narė D. Teišerskytė, Kauno žydų bendruomenės atstovas S. Dovidavičius, aktyvus visuomenininkas A. Zalieckas, Kauno rajono savivaldybės atstovė, knygos autorius A. Bosas. Aktoriai skaitė eilėraščius, įvairias dainas atliko Ilgakiemio kaimo moterų ansamblis.
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.